فهرست بستن

اخذ شهروندی ترکیه با 250 هزار دلار


اخذ شهروندی ترکیه با 250 هزار دلار طبق سیاست های جدید کشور ترکیه شرایط اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه تسهیل شده بگونه ای که از طریق خرید ملک غیرمنقول به ارزش 250 هزار دلار شما میتوانید تابعیت ترکیه را دریافت کنید درحالیکه تا پیش از این باید ملکی به ارزش یک میلیون دلار خریداری میکردید.

همراهان گرامی توجه کنید که در ازای درخواست حق شهروندی ( تابعیت ) ملزم به خرید ملک برای اخذ شهروندی ترکیه با 250 هزار دلار هستید. اما برای دریافت اقامت ترکیه با خرید ملک‌های پایین‌تر از این رقم نیز میتوانید اقدام کنید.

شما با خرید ملک‌هایی با قیمت کمتر از 250 هزار دلار میتوانید اقامت یک یا دو ساله ترکیه را دریافت کنید که سالانه بصورت آنلاین از سایت رسمی مهاجرت ترکیه براحتی قابل تمدید بوده و پس از 5 سال میتوانید طبق قوانین مهاجرتی و شهروندی ترکیه درخواست تابعیت داده و از حقوق شهروندی ترکیه بهره‌مند شوید.

همچنین بر اساس اصلاحیه جدید، به اتباع خارجی که در ترکیه اقدام به سرمایه‌گذاری به صورت غیر منقول و ملکی با مبلغ 250 هزار دلار و یا معادل آن به لیره ترک کنند نیز حق شهروندی اعطا می شود.

حداقل بهای خرید املاک و مستغلات در ترکیه در راستای اخذ حق تابعیت کشور از سطح 1 میلیون دلارآمریکا به 250 هزار دلار کاهش یافت.

همچنین شرط ایجاد اشتغال برای 100 شهروند ترک جهت دریافت حق شهروندی ترکیه به 50 نفر تغییر کرد.

برای دریافت امتیاز شهروندی در ترکیه، میزان حداقل سپرده گذاری سه ساله در بانک های کشور از 3 میلیون دلار به 500 هزار دلار آمریکا کاهش یافت.